Dział Sprzedaży

Sprzedaż Ogólna
Renata Wiszniowska
tel: 32/ 433 16 35 w.127
tel: 667 993 328
Beata Majchrzyk
tel: 32/ 433 16 35 w.127
tel: 667 993 328
beata.majchrzyk@lubar.pl
Karolina Mrozek
tel: 32/ 433 16 35 w.127
tel: 667 993 328
karolina.mrozek@lubar.pl
     
Dachy, Okna dachowe, Rynny, Kominy
Aleksandra Domanowska
tel: 32/ 433 16 35 w.130
tel: 697 993 311
aleksandra.domanowska@lubar.pl
Anna Szarowska
tel: 32/ 433 16 35 w.130
tel: 665 993 339
anna.szarowska@lubar.pl
Mariusz Nowicki
tel: 32/ 433 16 35 w.135
tel: 607 993 834
mariusz.nowicki@lubar.pl
Zbigniew Banaszczyk (Oddział Pilchowice)
tel: 32/ 433 16 35 w.130
tel: 603 993 048
zbigniew.banaszczyk@lubar.pl
Ściany
Sławomir Gaszka
tel: 32/ 433 16 35 w.129
tel: 603 993 443
slawomir.gaszka@lubar.pl
Adrian Krajewski
tel: 32/ 433 16 35 w.129
tel: 601 429 779
adrian.krajewski@lubar.pl
Klinkier, Kanalizacje, Papy
Adam Kopeć
 tel: 32/ 433 16 35 w.135
tel: 697 993 312
adam.kopec@lubar.pl
Chemia Budowlana, Farby i Lakiery
Marzena Zimny
 tel: 32/ 433 16 35 w.131
tel: 691 301 740
marzena.zimny@lubar.pl
Wizualizacje wnętrz oraz elewacji
Martyna Tkocz tel: 32/ 433 16 35 w.134 tel: 605 993 360 martyna.tkocz@lubar.pl
Izolacje, Sucha zabudowa, Wełna
Kacper Jargoń
tel: 32/ 433 16 35 w.132 tel: 530 605 938
Market Budowlany
Jakub Najmuła tel: 32/ 433 16 35 w.136 tel: 603 993 287 jakub.najmula@lubar.pl
Daniel Winkler tel: 32/ 433 16 35 w.136 tel: 603 993 287 daniel.winkler@lubar.pl
Dawid Hadrawa tel: 32/ 433 16 35 w.136 tel: 603 993 287 dawid.hadrawa@lubar.pl
NOWOŚĆ OGRODY - Centrum ogrodnicze, Projektowanie, Wykonawstwo
Agnieszka Świst tel: 530 617 722 agnieszka.swist@lubar.pl
Edyta Granek tel: 530 585 418 edyta.granek@lubar.pl
Drzwi, Podłogi, Bramy
Sklep tel: 32/ 722 82 38 doornet.sklep@gmail.com
Mariusz - Kierownik Salonu  tel: 530 660 160 doornet.sklep@gmail.com 
Leszek - Przedstawiciel Handlowy tel: 730 901 100  
Okna PVC, Stolarka aluminiowa - PARTNER OKNO
Alina Jabłońska tel: 733 966 890 wyceny@partnerokno.eu
Kostka Brukowa
Marcelina Rosenbeiger
 tel: 32/ 433 16 35 w.133
tel: 691 301 862
marcelina.rosenbeiger@lubar.pl
Kierownik Oddziału, Kostka brukowa, Kamienie naturalne
Damian Wadych tel: 32/ 433 16 35 w.133
tel: 691 300 719
damian.wadych@lubar.pl
Dyrektor Sprzedaży
Krzysztof Stepczuk  

INFOLINIA : 32/ 433 16 35

Budujesz ? Remontujesz ?  Potrzebujesz fachowej porady ?

Zadzwoń, a Nasi wykwalifikowani doradcy techniczni pomogą Ci w doborze optymalnych oraz nowoczesnych systemów stosowanych w budownictwie na każdym etapie budowy czy remontu.

Bezpośredni kontakt z doradcami technicznymi: kontakt

BETON INFOLINIA: 697 055 888

Oferujemy certyfikowany przez "CEBET" beton towarowy produkowany w czterech nowoczesnych węzłach betoniarskich wraz z transportem oraz pompowaniem. ZAPRASZAMY !

 

ODDZIAŁ Jaworzno: 691 301 755

Nowy Oddział Jaworzno ul. K.Tetmajera 1a, 43-600 Jaworzno. Skład materiałów budowlanych, samoobsługowy market budowlany oraz centrum barwienia farb i tynków.

ODDZIAŁ Pilchowice: 32/ 235 67 76

Nowy Oddział Pilchowice ul. Spółdzielcza 11 44-145 Pilchowice. Skład materiałów budowlanych, samoobsługowy market budowlany oraz centrum barwienia farb i tynków.

ODDZIAŁ Gorzyce: 607 993 522

Skład budolwany oraz market samoobsługowy w Gorzycach. Zapraszamy do Oddziału Gorzyce ul. Rybnicka 73. 

ODDZIAŁ ORZESZE: 32/ 221 30 20

Zapraszamy do odziału w Orzeszu, gdzie posiadamy nowoczesny węzeł betoniarski oraz pełen asortyment materiałów budowlanych.

Początek strony